• Новак
iTODOS 2 Пакет Магнетни Ѕид за Трепкање XT2,Трепка XT,Трепка Мини,Сите Нови Трепка Отворено, 360 степени Прилагодливи,Безбедно прицврстени за Челик или Било Рамни Површини

iTODOS 2 Пакет Магнетни Ѕид за Трепкање XT2,Трепка XT,Трепка Мини,Сите Нови Трепка Отворено, 360 степени Прилагодливи,Безбедно

DEN 359.76
Производот е достапен

Достапност

【Не Drillingt треба никакви помошни и дупчење дома, база на седиштето се врши на ретка земја магнет, тоа може да се привлечат железо, челик или други магнетни површини и да ја инсталирате на овие површини директно.Ако вашата камера монтажа заградата план да се инсталира на стакло, ѕид ,пластика или дрво одбор,треба откине хартија од метална плоча површината да се држиме место за 24 часа, а потоа можете да се стави на магнетните заградата на тоа.Камерата магнетни заградата ангел може да се прилагоди на 90 степен навалите или 360 ротација , можете да ги споделите различни ставови, што може да носи тежина 1.6 kg (3.5 кг) и камера не заспивам.Ќе се чувствувате вредност за пари ако ги купите.Карактеристики : . 1.Лесни и не се соберат сите делови,лесно се инсталира. 2.Флексибилни прилагодливи и 360-степен ротација,добие најдобрите гледање. 3.Нема никакви алатки потребни и нема дупчење. 4.Цврсти, трајни, водоотпорен и камерата не може да падне. 5.База седиште привлечат железо, челик или други магнетни површини. 6.Компатибилен со трепкање отворен/затворен, трепка мини, трепка XT/XT2 и други трепка камери. 7.Магнетното камера заграда може да се инсталира на дрвена табла, таванот, стакло, тврда пластика, ѕид, Железо пол, челик пол, метал материјал и други магнетни површини.Спецификации : .Боја:Црна.Главен Материјал:ретки земни магнети.Големина:Магнетни камера стои должина е 2.95" (7.5 cm) и ширина е 1.77" (4.5 cm),.метални плочки дијаметар е 1.57" (4.0 cm).Макс оптоварување тежина:1.6 kg (3.5 lbs).Пакет содржина : . 2 * магнетна камера ѕид стои. 2 * метални плочи.Answer : ___________________________ Note : .Сите камери не се вклучени.Може да се поправи магнетен држач по метална чинија ставете на ниту магнетни површината за 24 часа.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката