• Новак
Daonanba Градина Складирање Барака Отворен Простор за Складирање Кабинет Поцинкуван Челик Трајни 101.2x80.7x70.1 (Антрацит)

Daonanba Градина Складирање Барака Отворен Простор за Складирање Кабинет Поцинкуван Челик Трајни 101.2x80.7x70.1

DEN 825.60
Производот е достапен

Достапност

Овој метал складирање барака ќе биде совршен за чување на широк спектар на алатки и опрема.Оваа складирање барака има 4 отвори, 2 предни и 2 во задниот дел на возилото, обезбедувајќи одлична вентилација.Двојно лизгачки врати во пред овозможи на лесен влез и излез.На galvanised челичната конструкција го прави тоа издржлив и силен, па тоа нема да ги кородираат или во спротивно се погодени од екстремни временски услови.Тоа, исто така, вклучува челик кат рамка која додава стабилност и е совршен за дрво кат заврши (дрво не се вклучени).Пре-сече, се пред-drilled делови и вклучени упатството се обезбеди брзо и лесно собранието.Спецификации Материјал : Galvanised челик Големина со покрив : 101.2" x 80.7" x 70.1" (W x D x H) Слајд вратата големина : 31.5" x 60.6" (W x H) Земјата површина : 96.9" x 75.6" (L x W) Кој 4 отвори, секоја со големина на 9.1" x 3.9" (L x W) Белешка Поради разликата помеѓу различни монитори, постојат боја разлики, ве молиме да ги вистинскиот производ како стандард.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката