• Новак
100 Парчиња Гроздобер Кафена Снегулка Форма Дрво Копчиња за DIY Шиење Занает 18mm Корисни и Пргав

100 Парчиња Гроздобер Кафена Снегулка Форма Дрво Копчиња за DIY Шиење Занает 18mm Корисни и Пргав

DEN 100.56
Производот е достапен

Достапност

Сосема нов и.Супериорен дрво материјал.Дрво Снегулка Обликот 2 Дупки Копчиња.Одлично за шиење, кукли облека се облекуваат одлуки, scrapbooking, cardmaking, декорација, деца занаети и други занает проекти. 100 Парчиња Гроздобер Кафена Снегулка Форма Дрво Копчиња за DIY Шиење Занает 18mm Корисни и Пргав.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката