• Новак
НИКСОН ТЕРЕНСКИ Проектор LED Ореол Фарови за 1998 1999 2000 2001 Акура Интегра, светилки drl Висока Ниска Зрак, Раководител Светла Собранија Црна Houing / Заоблачено Леќа, Пар на Ф

НИКСОН ТЕРЕНСКИ Проектор LED Ореол Фарови за 1998 1999 2000 2001 Акура Интегра, светилки drl Висока Ниска Зрак,

DEN 2783.76
Производот е достапен

Достапност

Нашите фарови се направени од висок интензитет Одделение ABS пластика кои ги исполнуваат или надминуваат строги ОЕМ барања.Фарови се еден од најважните компоненти на вашето возило. ✅ [ Супер Водоотпорен Запечатени Дизајн ] Фарови тешки-должност куќишта се направени од висок интензитет Одделение ABS пластика.Плус : 12 месеци гаранција.✅ [ Целосно Директни ОЕМ Fitment ] Фарови собранието одговара за 1998 1999 2000 2001 Акура Интегра. ✅ [ Лесно Plug-n-Игра Операција ] Фарови има фабрика топ-на fitment која вклучува директна plug and play конектор, жици се подигнат.Само треба 15 минути за да се инсталира и да се заврши.Тие ќе ви овозможи да се види на патот пред вас јасно во текот на ноќта и во секој случај на лоши временски услови. Нашите фарови се направени од висок интензитет Одделение ABS пластика кои ги исполнуваат или надминуваат строги ОЕМ барања.Целосно запечатени црна домување има голема функција на прашина,вода,влага спречи.Тие ќе го донесат повеќе стилски изглед на вашето возило.Изградена во Висок / Низок Зрак Агол Прилагодувач : Ротирање на завртка за да се исполнат различни агол за вашиот фарови барање.Зрак на далечина може да се прилагоди според фактичката состојба барање. 1998 Акура Интегра.Пред превозот, нашите КК има темелно тестиран за да се обезбедат оптимални перформанси и долговечност.Исто така, фарови има добро извршување на точни проекција зрак режим што ќе ви овозможи да се вози безбедно. 1998 Акура Integra1999 Акура Integra2000 Акура Integra2001 Акура Интегра.Доаѓа со Пар на Фарови.Директни Топ-на.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

FAKEME Детали Четка Поставите 5 Различни Четка Големини Пластична Рачка Wet & Dry се Користи за Чистење на Моторот,Табла,Амблеми,Воланот,Внатрешни

DEN 1641.60

Одлично за мокра и сува употреба, овој мултифункција четка има за цел да се отстрани прашина, леб crumbs и д