• Новак
FAMIROSA Градина Складирање Барака со 4 Отвори Метал Челик Двојно Лизгачки Врати Отворено Tood Барака Патио Тревник Грижа Опрема за Базен Обезбедува Организаторот.

FAMIROSA Градина Складирање Барака со 4 Отвори Метал Челик Двојно Лизгачки Врати Отворено Tood Барака Патио Тревник

DEN 17885.04
Производот е достапен

Достапност

【ШИРОКО се КОРИСТИ】 Нашата градина барака работи совршено за чување на вашиот трева, градинарски црева, отворено алатка и наводнување алатка.Ќе биде совршен за чување на широк спектар на алатки и опрема. 【ДОБРО VENTILLATION】 Оваа складирање барака има 4 отвори, и на предната и задната страна, обезбедувајќи одлична вентилација.Двојно лизгачки врати во пред овозможи на лесен влез и излез. 【ЗДРАВ И ВРЕМЕНСКИТЕ ОТПОРНИ】 На поцинкуван челик изградба со прав-обложени заврши, го прави градина барака здрав и временските отпорни. 【ЛЕСНО ДА се СОБЕРАТ】 Оваа градина складирање барака е лесно да се соберат. 101.2x228.3x71.3 инчи/8.43x19x5.94 ft. 【КОНСТРУИРАН за ДА СОВРШЕН КВАЛИТЕТ 】Сите FAMIROSA Дома Мебел производи се направени со трајни врвот-на-линија материјали под строга контрола на квалитетот стандарди што се создаде траен парче за вашиот дом.Ако имате било какви прашања по приемот на производот, можете да ни кажете, нашата професионална поддршка за корисниците тим ќе ви помогне да го реши во рок од 24 часа.Овој метал складирање барака ќе биде совршен за чување на широк спектар на алатки, градинарски мебел и градина опрема.Градината се пролева не само што нуди заштита од нечистотија и прашина, но исто така и против правец и време.Оваа складирање куќа има отвори и на предната и задната страна, обезбедувајќи одлична вентилација.Неговата двојно лизгачки врати во пред овозможи на лесен влез и излез.Благодарение на galvanised челична конструкција заедно со прав-обложени заврши, алатка за складирање барака е издржлив и силен, и нема да ги кородираат или да бидат погодени од неповолните временски услови.Боја : Gray Material : Поцинкуван steel Overall димензии : 101.2" x 228.3" x 71.3" (W x D x H)Лизгачки вратата големина : 31.5" x 60.6" (W x H)Земјата површина : 96.5" x 222.8" (W x D)Пропустливи големина на (секој) : 9.1" x 3.9"Со 4 vents Assembly е потребно : Да.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката