• Новак
Деца У Облик на Четка за заби со Меки Силиконски Четка Главата Белење Масажа Четка за заби Крофна дизајн U-Тип Четка за заби Целата Уста Четка за заби со Рачка за Дец?

Деца У Облик на Четка за заби со Меки Силиконски Четка Главата Белење Масажа Четка за заби Крофна дизајн U-Тип

DEN 191.76
Производот е достапен

Достапност

✿【Високо квалитетен материјал】Направени од храна одделение силиконски.Материјалот е безбедно, без чуден мирис, а бебето е поздраво да се користи.Силиконски четка глава може да се sterilized на висока температура. ✿【Посебни U-облик дизајн】Различен од традиционалните четки за заби, ние ги користиме уникатни U-облик четка главата дизајн, кој одговара на забите подобро.На U-облик дизајн се вклопува во устата подобро, дозволувајќи им на бебињата да го прифати.Бебињата може да ги измијат забите додека играте. ✿【Pacifier Одделение Силиконски Материјали】Мека pacifier одделение силиконски, мека гребенот околу забите 360 степени, овозможува пријатно чувство на четкање, оригиналниот чистење начин, ефективно длабоко чистење, нема да им наштети на непцата, децата глеѓ. ✿【Поздрав Грижа】 U-облик четка главата дизајн, 360° чистење на бебешките заби.Тоа е полесно за бебиња да ги мијат забите.Чистење на забите во сите правци да се направи усната празнина поздрав. ✿【Нека бебињата сакаат да ги измијат забите】Лесен за употреба.Стави паста за заби во устата и се тресат за чистење на забите.Четка глава може да се чистат во сите правци, што го прави лесно да се четка забите.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката