• Новак
Dolity 10pcs Пластични Вода Работам Првенство Птици Фидер за Пиење Сад за Гулаби/Папагал - Сина

Dolity 10pcs Пластични Вода Работам Првенство Птици Фидер за Пиење Сад за Гулаби/Папагал - Сина

DEN 311.76
Производот е достапен

Достапност

* 10pcs птица работам фидер првенство, животната средина и без мирис, да обезбеди повеќе чиста вода за вас симпатична миленичиња птица. * Користете погодна шише за да се поврзете птица чаши вода (навој), лесен и едноставен. * Тоа може да се залепи на било кое место може да биде фиксна, како што се ѕидови, кафези, итн. * Лесно да се рефил, лесен за чистење, ова работам ви овозможува да го користите шише виси надвор од вашата птица и мали животни кафези. * Високо квалитетен материјал, се згусне пластика, постабилна и издржливи.Ние го продаде 100% сосема нов и висок квалитет на производите.Можете да го добиете она што го сакате, тука на конкурентна цена!Не двоумете се, само да го купат!Опис : - Високо квалитетен материјал, се згусне пластика, постабилна и издржливи. - Тоа може да се залепи на било кое место може да биде фиксна, како што се ѕидови, кафези, итн. - Користете погодна шише за да се поврзете птица чаши вода (навој), лесен и едноставен. - 10pcs птица работам фидер првенство, животната средина и без мирис, да обезбеди повеќе чиста вода за вас симпатична миленичиња птица. - Лесно да се рефил, лесен за чистење, ова работам ви овозможува да го користите шише виси надвор од вашата птица и мали животни кафези. - Автоматско пополнување чаши вода, кога сте подготвен да оди надвор, само додадете полн со вода да шише, тогаш воопшто не треба да се грижите птици пиење проблем.Спецификација : - Материјал : Пластика - Должина на : 11cm/4.33 во Пиење Сад со Дијаметар : 4.5 cm/1.77 in Package Вклучува : 10pcs Птици Drinker Note : Поради светлината и на екранот разлика, објектите боја може да биде малку поинаков од слики.Ве молиме овозможи 1-3мм разлики поради прирачник за мерење.

Декларирани спецификации

- Material:
Plastic
- Length:
11cm/4.33in
- Drinking Bowl Diameter:
4.5cm/1.77in
Package Includes:
10pcs Birds Drinker :
Due to the light and screen difference, the item's color may be slightly different from the pictures. :
Please allow 1-3mm differences due to manual measurement. :

Комплементите на стоката

FAKEME Детали Четка Поставите 5 Различни Четка Големини Пластична Рачка Wet & Dry се Користи за Чистење на Моторот,Табла,Амблеми,Воланот,Внатрешни

DEN 1641.60

Одлично за мокра и сува употреба, овој мултифункција четка има за цел да се отстрани прашина, леб crumbs и д