• Новак
ELENADA 9 Пакет за Обновливи Произведува Вреќи,String Шопинг Нето Tote Муслин Кеси за орев Намирници Овошје Зеленчук играчки Складирање,Органски Памук Мрежа Произведува Вр

ELENADA 9 Пакет за Обновливи Произведува Вреќи,String Шопинг Нето Tote Муслин Кеси за орев Намирници Овошје Зеленчук

DEN 335.76
Производот е достапен

Достапност

Како што знаете, готвење е нервно-wracking нешто, но наше е обновливи Шопинг кеси ќе направи да падне во љубов со готвење во кујната.【Повеќенаменски Произведува Вреќи】тие може да се користи за да се задржи и да ги чувате вашите овошје и зеленчук свежо со секое патување ќе го однесете во земјоделците пазар или намирници продавница,но исто така и совршен за чување, како што плажа играчки, козметика, патување стоки и речиси на секоја форма на организација,да ги Задржи на нашата кујна или детска соба уредната цело време, и играчки нема да бидат расфрлани по подот. 【Види-Преку Зеленчук Кеси 】Со мрежа-дизајниран земјоделски производ торба, можете да најдете на овошје или зеленчук што треба во прв пат, и веднаш одлучи вечера денес.Нашите кеси се дише, што значи вашиот овошје и зеленчук ќе остане кул, свежи и свежо со денови откако ќе ги стави во фрижидер.Овие кеси се свитлива и па лесно можете да ги продавница.Тие се совршени како зелена салата појасни за фрижидер и да се задржи collard зеленчук свежо.Сепак, Секоја мрежа намирници торба има обоени етикета со перење информации и tare тежина.Овие мрежа кеси за зеленчук се направени од високо квалитетен органски памук, со двоен крои и може да се носат повеќе од 20 килограми.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката