• Новак
4pcs 50mm Дијаметар од Вртливата Плоча се Заокружува Маскирани Топката Рициново Мебел Тркала Мебел Рек Рициново Тркала оков за Мебел

4pcs 50mm Дијаметар од Вртливата Плоча се Заокружува Маскирани Топката Рициново Мебел Тркала Мебел Рек Рициново

DEN 784.32
Производот е достапен

Достапност

Ќе има некои депресии на тепих, додека casters се движат натаму.Висина : 60mm/ 2.55-инчен, Воланот Дијаметар : 50mm/ 2-инчен, Плоча Големина : 38x38mm/ 1.5x1.5-инчен, Дупка со Дијаметар : 5mm.Погоден за многу апликации. 25 KG работи најдобро и 30 KGR. е максимална вчитување на секој рициново тркала.Материјал : Полипропилен&Месинг.Материјал : Полипропилен&Brass Color : Злато Tone Height : 60mm/ 2.55-инчен Тркала Дијаметар : 50mm/ 2-инчен Плоча Големина : 38x38mm/ 1.5x1.5-инчен Дупка со Дијаметар : 5mm Максимален Капацитет (Еден) : 30kgr./66 Lb Weight : 323g Package : 1 x Рициново Wheel If имате било какви прашања во врска со нашите производи, ве молиме контактирајте со нас,Ние ќе направиме сите ние може и да работат со вас за да ги реши сите проблеми.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката