• Новак
Професионални MicroSDXC 64GB Работи за Samsung СМ-T237Card Обичај Потврдена од страна на SanFlash и Кингстон. (80MB/s)

Професионални MicroSDXC 64GB Работи за Samsung СМ-T237Card Обичај Потврдена од страна на SanFlash и Кингстон. (80MB/s)

DEN 719.76
Производот е достапен

Достапност

Професионални Кингстон 64 GB Samsung СМ-T237 ПОТВРДЕНА и ОБИЧАЈ HI-Speed, Lossless Формат!Со Стандардната SD Адаптер.●Целосна А1 Оценка, ова е единствен како што гарантира доследен и солидни перформанси и огласи во најмалку 1,500 влез/излез операции во секунда (IOPS)●Гарантира работат под висок притисок ситуации од -13°F 185°F (-25 C 85 C) со подобрување на работата на батеријата✅ПРАШАЊА & ОДГОВОРИТЕ : ●Звучи одлично во право, дали е тоа вистина?San Flash™ е тестирана и е загарантирана овој врз основа на стотици илјади користи и ние гарантираме за тоа што всушност ги исполнува, и во повеќето случаи, ги надминува сите очекувања погоре во реалниот живот!●Како да знам дека тоа функционира?Тоа е она што ние го правиме!Се обложувам дека сум купил нешто што ТРЕБА да работат, но не?Без проблеми се тука, ние не одат ПОДАЛЕКУ од производителите тестирање и verifications системи●јас да видиме што нуди оваа картичка, направени од страна на другите, она што е разликата?Ние не се поврзани или се поврзани со San Disk®, Кингстон®, Micro SD™, Micro SDHC™, Micro SDXC™ за разлика од означи како што е прикажано и се регистрирани од страна на San Disk и Западна Дигитално respectfully.Сите права се задржани.(А1 UHS-1 Класа 10 Заверена 80 MBs)!Обичај Потврдена, Потврди, Сигурно Тестирани во стотици сценарија со индивидуални тестери докажува Потврдена од нас.Ние сме трети лица за верификација на услугата.Се постигне ПОДОЛГ ВЕК на БАТЕРИЈАТА користење на овој функционер ултра компактна големина со уверение ниска потрошувачка на енергија.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката