• Новак
ZAFUL Жените Руно Наредени Zip До Качулка Долг Ракав Сечење на Врвот Маскирани Sweatshirt

ZAFUL Жените Руно Наредени Zip До Качулка Долг Ракав Сечење на Врвот Маскирани Sweatshirt

DEN 383.76
Производот е достапен

Достапност

Полиестер,Памук,Руно.Материјал : Памук, Полиестер.Нашата Големина : SНАС 4, МНАС, 6, LНАС 8.Ве молиме погледнете ги нашите големина детали во опис пред да нарачате.Долг ракав, маскирани јака, предни странични џебови, лабава одговара, патент затворање, кратка должина.Оваа zip до качулка на кој има drawsting хауба, руно наредени, ребрести уреденост на манжетни и полите, исечете должината совршен за paring со висока waisted панталони, панталони, фармерки и leggings.Совршен за раслојување за маици и блузи.Одлично за секојдневно носење, секојдневен, партија, училиште, датира, работа или одмор.Ве молиме овозможи 0.4"-0.8" се разликува поради прирачник за мерење.Вистинска боја на објектот може да биде малку поинаков од сликите кои се прикажани на веб-сајтот предизвикана од многу фактори како што се осветлувањето на вашиот монитор и светлина од светлината.На slouchy худ, го прави лесно да се меша изгледот на ова plaid јакна дека zips се појавува на предната и паѓа на рамењата.Еластична полите овозможува да се прилагоди на погоден одговара.Големина на Мерење (Само за слика стил) : Големина S (US 4)Биста 45.67"-Должина 20.08"Рамо Ширина 23.62"Ракав Должина 18.50" Големина M (САД, 6)-Биста 47.24"-Должина 20.47"Рамо Ширина 24.02"Ракав Должина 18.90" Големина L (НИ 8)Биста 48.82"-Должина 20.87"Рамо Ширина 24.41"Ракав Должина 19.29" Големина XL (НИ 10)-Биста 50.39"-Должина 21.26"Рамо Ширина 24.80"Ракав Должина 19.69" Забелешка : Различни стил имаат различна големина на табелата, ве молиме да го проверите производот слика за големината детали пред да нарачате.Ве молиме овозможи 0.4"-0.8" се разликува поради прирачник за мерење.Вистинска боја на објектот може да биде малку поинаков од сликите кои се прикажани на веб-сајтот предизвикана од многу фактори како што се осветлувањето на вашиот монитор и светлина од светлината.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката