• Новак
Замена за Jw Говорникот 231/168 Бела Led Замена Предводена од Техничка Прецизност

Замена за Jw Говорникот 231/168 Бела Led Замена Предводена од Техничка Прецизност

DEN 838.08
Производот е достапен

Достапност

Замена За Jw Говорникот 231/168 Бела Led Замена Led.Volts 14. Watts 3.36. Единица за продажба : 1. Замена За Jw Говорникот 231/168 Бела Led Замена Led Оваа Ставка Не Е Произведен Од Страна Jw Јазик.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

FAKEME Детали Четка Поставите 5 Различни Четка Големини Пластична Рачка Wet & Dry се Користи за Чистење на Моторот,Табла,Амблеми,Воланот,Внатрешни

DEN 1641.60

Одлично за мокра и сува употреба, овој мултифункција четка има за цел да се отстрани прашина, леб crumbs и д�