• Новак
MagiDeal 2X за Локатор Анти Изгубен Случај Локација Тракер со Далечински Управувач

MagiDeal 2X за Локатор Анти Изгубен Случај Локација Тракер со Далечински Управувач

DEN 782.40
Производот е достапен

Достапност

Компатибилност : Специјално дизајнирани за.Анти-изгубени Дизајн : воздух tages заштитник маска може да се применува на различни сценарија и лесно прикачување на вашата торба, чанта, автомобил циклуси, миленици.Можете да носат вашата GPS airtags насекаде, без губење на нив.Високо-Квалитетни Материјали : Изработени од АБС, отпорно на гребење, не -; - заштита на објектот пронаоѓач од влијае, намалува, и гребење.Лесен за Инсталација : многу е лесен за инсталација.Само да се стави вашиот tracker во заштитен ракав.Со високи перформанси : Позиционирање функција нема да бидат попречени со носење на заштитна маска.тоа може да се чисти со вода.Ќе се најде она што го сакате во Спортот се заштити објектот пронаоѓач од влијае, намалува, и гребење. - Лесен за Инсталација : многу е лесен за инсталација.Само да се стави вашиот tracker во заштитен ракав. - Високи перформанси : Позиционирање функција нема да бидат попречени со носење на заштитна маска.тоа може да се чисти со вода.Големина на Табела : Големина : прибл.37×15mm/1.46×0.59 inch Package Вклучува : 2 Парчиња Случај.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката