• Новак
Играчка за Складирање Кошница Играчки Автомобил Сина Перење Кошница со Трајни Мека Рачка Drawstring Водоотпорен Расклопна Перење Корпа за Валкани Алишта за Складирање

Играчка за Складирање Кошница Играчки Автомобил Сина Перење Кошница со Трајни Мека Рачка Drawstring Водоотпорен

DEN 767.52
Производот е достапен

Достапност

Можете да изберете различни бои и дезени за да се олесни мешање и појавување со куќи од различни бои и дизајни.Тежина : 650g.Модерен печатење : Постојат различни добар изглед за печатење на површината на кошница.По-продажбата на : Desheze е посветена на обезбедување на клиенти со најдобар квалитет на производи и услуги.Димензии : 19.Тежина : 650g.Материјал : 300 D Оксфорд ткаенина + водоотпорен ПВЦ.На количка за дизајн овозможува да бидат поставени по желба, без разлика дали тоа е под креветот, фиока, плакар или полица.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката