• Новак
JUSTJUNFEN Црна Простор Алуминиум Крпа Носителот Круг Бања Пешкир Прстен Ѕид Монтирани Рек Полица Крпа Прстени

JUSTJUNFEN Црна Простор Алуминиум Крпа Носителот Круг Бања Пешкир Прстен Ѕид Монтирани Рек Полица Крпа Прстени

DEN 426.24
Производот е достапен

Достапност

За бања и кујна виси крпи, итн., лесен за употреба.Лесно да се инсталира, трајни и висок квалитет.Достапен и стилски, додавајќи современ допир на вашата бања.Тоа е направен од високо-квалитет простор алуминиум, а на површината се третира со црна боја, а на изглед се убави.Површината на крпа прстен е внимателно да се третираат да се направи тоа не се изедначи и не е лесно да се врзуваат на вашата коса или повреди на вашите раце.Добредојдовте на нашиот магазин, нашите крпа прстени се многу сигурен и најдобар избор за вас!Материјал : aluminum Size : дијаметар : 16.5 cm/6.4 in Color : Black Process : Anodizing Suitable : бања/wc, итн.Количина : 1 PCPlease овозможи 0-1cm грешка поради прирачник за мерење.pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Ви благодариме!Пакетот Вклучува : 1 x Крпа Носителот Прстен.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката