• Новак
2 ПАРЧИЊА Масло Отпорни Лента Анти да се Лизга Водата да Отпорни Скалило Налепница за Домаќинство 25mmx5m(Црна и Жолта)

2 ПАРЧИЊА Масло Отпорни Лента Анти да се Лизга Водата да Отпорни Скалило Налепница за Домаќинство 25mmx5m(Црна

DEN 2116.80
Производот е достапен

Достапност

Погоден за хотел,јадење сала,во болница,апарати за домаќинство,и други прилики.Отпорни на абење,пламен,стареење и има долг животен век.Извонреден против пролизгување перформанси, висока цена, перформанси, лесен и брз изградба.Широка примена опсег и многу лесен за чистење.Не се обврзувачки, никаква бучава, удобно нозе чувство.Извонреден против пролизгување перформанси, висока цена, перформанси, лесен и брз изградба.Не се обврзувачки, никаква бучава, удобно нозе чувство.Отпорни на абење,пламен,стареење и има долг животен век.Широка примена опсег и многу лесен за чистење.Погоден за хотел,јадење сала,во болница,апарати за домаќинство,и други прилики.Пламен-retardant, масло отпорни на вода-отпорен, силен лепливоста.

Декларирани спецификации

Item Type:
Tape
Material:
PVC + Silica Sand
Color:
Red/Green/Black+Yellow(Optional)
Size:
25mmx5m/0.98inx16.4ft
Package List:
2 x Tape :

Комплементите на стоката