• Новак
X-DREE Металугрија 14 по повод Одбележувањето Легура Divider Caliper Алатка Сина(Металугрија 14' 'Marcador де aleación Herramienta де calibrador divisor azul

X-DREE Металугрија 14 по повод Одбележувањето Легура Divider Caliper Алатка Сина(Металугрија 14' 'Marcador де aleación

DEN 560.64
Производот е достапен

Достапност

Име На Производ : Divider Caliper; Материјал : Алуминиум.Тежина : 386g; Пакет Содржина : 1 x Divider Caliper.Главната Боја : Сина,Сребрена На Ѕвонење.Вкупната Големина : 342 x 72 x 7mm / 14" x 2.83" x 0.27"(L*W*H)(Затвори)(Tamaño вкупно : 342 x 72 x 7 mm / 14' 'x 2.83' 'x 0.27' '(L * W * H) (Cerrar).По Повод Одбележувањето Радиус Опсег(Макс.) : 342mm / 14"(Rango де радио де marcado (máx.) : 342 mm / 14' '.Металугрија 14" по повод Одбележувањето Легура Divider Caliper Алатка Blue In на металугрија областа divider дебеломер се користат во процесот на означување надвор погоден .Поените се заостриле, така што тие дејствуваат како scribers, една нога, тогаш може да биде ставен во dimple создадена од страна на центарот или недоделкан удар, а другата нога pivoted, така што тоа книжниците линија на површината, на тој начин формирајќи лак или круг.Опис на Spanish Metalworking 14' 'Marcador де aleación Herramienta де calibrador divisor azul Nombre del producto : Calibrador divisor; Материјал : Aleación Peso : 386 г; Contenido del paquete : 1 x Calibrador divisor Color директорот : azul, tono plateado Tamaño вкупно : 342 x 72 x 7 mm / 14' 'x 2.83' 'x 0.27' '(L * W * H) (Cerrar) Rango де радио де marcado (máx.) : 342 mm / 14' '.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

FAKEME Детали Четка Поставите 5 Различни Четка Големини Пластична Рачка Wet & Dry се Користи за Чистење на Моторот,Табла,Амблеми,Воланот,Внатрешни

DEN 1641.60

Одлично за мокра и сува употреба, овој мултифункција четка има за цел да се отстрани прашина, леб crumbs и д�