• Новак
Адаптер Кабел,A0403 Тип‑C до 3.5 Помошен Аудио Адаптер Кабел Конвертор-Кабел за Телефон Таблет КОМПЈУТЕР Злато

Адаптер Кабел,A0403 Тип‑C до 3.5 Помошен Аудио Адаптер Кабел Конвертор-Кабел за Телефон Таблет КОМПЈУТЕР Злато

DEN 316.56
Производот е достапен

Достапност

Еден дупка е променето во двоен дупки, што е, на слушалка + микрофон порта, совршено одговара на две‑приклучок за слушалки.Адаптер кабел може да се конвертира Тип‑C до 3.5 мм аудио, која е погодна за Типот‑C мобилни телефони, за Andro1d таблети и КОМПЈУТЕР.Погоден за компјутер аудио приклучок, или замена на оштетена компјутер звучна картичка.Двојно 3,5 мм дупка, Тип‑C интерфејс, злато боја на кабелот од адаптерот.Алуминиум материјал производство обезбеди максимална издржливост.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката