• Новак
Додатоци 10 КОМПЈУТЕРИ Задната Камера Рамки & Леќа се Покриваат со Налепница Компатибилен за Галакси C7 (Големина : Сребро)

Додатоци 10 КОМПЈУТЕРИ Задната Камера Рамки & Леќа се Покриваат со Налепница Компатибилен за Галакси C7 (Големина

DEN 2126.40
Производот е достапен

Достапност

Целосно се вклопуваат и да работат.Професионалната инсталација е препорачливо.Ние нема да бидат одговорни за каква било штета на вашиот мобилен телефон/мобилен телефон кој ќе може да предизвика за време на менување на замена на делови.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката