• Новак
Ravenox Метал Клипови за Јажето | (Никел Плоча Над Солидна Месинг)(2 Парчиња) | Тешки Месинг, Цинк, од Нерѓосувачки Челик, од Никел Позлатен Двојно Јаже Стеги | Метал Стега?

Ravenox Метал Клипови за Јажето | (Никел Плоча Над Солидна Месинг)(2 Парчиња) | Тешки Месинг, Цинк, од Нерѓосувачки

DEN 386.16
Производот е достапен

Достапност

Овие метал стеги се 2.Лесно и ефикасно да се стега сите јаже и канап во опсег.Солидна месинг варијанта има една убава бакар се погледне и да се отпорни на корозија и топлина.Актерите челик стеги се достапни како цинк позлатен или месинг галвански да се спречи корозија & рѓа.Нашите трајни, долго-траен двојно јаже стеги се достапни во голем број на долготрајни метали.На никел обложено со текот на цврсти месинг е high-end јаже менгеме дека има malleable својства на месинг со никел плоча за сребро изглед. ✔ ЈАЖЕ СТЕГИ ЗА ПОВЕЌЕНАМЕНСКОТО КОРИСТЕЊЕ : Одлично за куче leashes, копче за синџири, коњ води, пешачки кормилото, макара е, клупа, фендер линии и многу повеќе.На Ravenox Двојно Јаже Стеги се тешки и ќе застане на тестот на времето за сите од вашиот хардвер цели.Одлично за куче leashes, копче за синџири, коњ води, пешачки кормилото, макара е, клупа, фендер линии и многу повеќе. ✔ ТЕШКИ КЛИПОВИ СПРЕЧУВАЊЕ на КОРОЗИЈА : Нашата јаже менгеме отпорен на корозија обезбедување на квалитет и сила нема да биде компромитиран со текот на времето.Ravenox е СЕРТИФИЦИРАН Сервисен-Забрането Ветеран-Сопственост, Жени-го Водеше Американскиот Мал Бизнис дека грб сите свои' производи.Ravenox 5/8-Инчен Тешки Метали Јаже и Кабел Clamps Choose between Cast Челик со Цинк или Месинг Plate Stainless Steel Solid Brass Nickel Плоча над Солидна Brass The Ravenox Двојно Јаже Менгеме е дизајниран за лесно да се стега две јажиња или двата дела на јаже.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката