• Новак
tasc перформанси мажите џексон перформанси slubbed спорт влага фитил поло

tasc перформанси мажите џексон перформанси slubbed спорт влага фитил поло

DEN 1392.00
Производот е достапен

Достапност

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот. 51% Памук, 41% Viscose, 8% Lycra Spandex.Увезени.Копче затворање.Машина За Миење.Raglan ракави.Underarm мрежа gusset. 3-Копче фуста, само јака.Влага wicking.UPF 50+ заштита.Совршена комбинација на удобност, перформанси и стил : насочени MOSOflow мрежа gusset на underarms да бидете кул, raglan ракави на перформанси slubbed.Модерни се вклопуваат со само јака и 3-копче фуста.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката