• Новак
Muranne Спорт Бенд Компатибилен со Apple Види 38mm 40mm 41mm за Жените и Мажите, Виножито Бенд & Шепа Печати Бенд

Muranne Спорт Бенд Компатибилен со Apple Види 38mm 40mm 41mm за Жените и Мажите, Виножито Бенд & Шепа Печати Бенд

DEN 239.76
Производот е достапен

Достапност

✅Компатибилни Модели : Компатибилен со Apple Види 38mm 40mm 41mm i Watch SE мек, флексибилен, лесен, дише, пот-отпорни и вода-доказ, донесе најдобро облечен искуство.Тоа е најдобар придружник во дневниот време и отворено спортска активност. ✅【Воздух Дупки Дизајн】На вентилација дупки во бендот создаде breathability што додава на удобност, дозволете му на вашиот зглоб за да се чувствуваат подобро и да предизвика помалку пот акција додека вежбате.Специјално дизајнирани за вежбање, пливање, велосипедизам, качување, пешачење, кампување, работат, патуваат и повеќе активности на отворено. ✅Трајни Моделот Печатење : се Користат напредни Вода Трансфер Печатење Технологија обезбедува на моделот, бојата на овие бендови, за да не исчезнат и го прави отпорни на корозија и издржливи. ✅За безбедност и Лесно да се инсталира : Laffav Шема Види Бендот доаѓа со watch Гкл на двете страни, кои се заклучува врз види бенд Интерфејс прецизно и сигурно.Лесно и директно инсталирање и едно копче отстранување.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката