• Новак
Јасно Мини Ранец Мода Куче очила за сонце 14.2 Водоотпорен Тешки Транспарентен ПВЦ Ранец Види Преку Bookbag со Градите Рака за Работа Спорт Патување

Јасно Мини Ранец Мода Куче очила за сонце 14.2 Водоотпорен Тешки Транспарентен ПВЦ Ранец Види Преку Bookbag со

DEN 1348.80
Производот е достапен

Достапност

ИЗДРЖЛИВИ ПВЦ МАТЕРИЈАЛ : Ова јасно ранец е направен од подебели јасно ПВЦ материјал, издржлив, водоотпорен и цврсти доволно за секојдневна употреба.Тоа е и тешки и мека дека може да се свитка како што треба, понатаму, тоа не би се бори дури и во ладно време.ГОЛЕМ КАПАЦИТЕТ : Мерки 14.2 H x 4.7 W x 10.6 D, со двојна патент главната преграда, пространа пред патент џеб за лесен пристап до вашите најчесто користени додатоци и две мрежа странични џебови совршен за чадор и шише за вода.ЈАСНО се ВИДИ ПРЕКУ ДИЗАЈН : Стилски и функционален јасно се види преку дизајн им овозможуваат на корисниците да ги видат своите работи во внатрешноста на чантата брзо, нема потреба да се претура.ЛЕСЕН ЗА ЧИСТЕЊЕ : Едноставен дизајн и водоотпорни материјали направи за чистење е многу лесно и брзо.Само избрише исклучување spills, нечистотија и нечистотија со сапун и вода, и лесно може да се исчисти и disinfect нив!Тоа исто така ги штити вашите предмети од дожд и други spills.ПОВЕЌЕНАМЕНСКИ УПОТРЕБА : Совршен види преку ранец за на училиште, на работа, на стадионот, библиотеката, музејот, патување, паркови, спортски, пикник, риболов, пешачењето, концерт и carnivals итн.Совршено да одговори на секојдневните потреби.Јасно Ранец е лесен и издржливи, што е направен од тешки ПВЦ.Идеален за секојдневна употреба.И двете се целосно транспарентни и отпорен на вода, која помага да се задржи домашни задачи, книги, папки и датотеки суви и заштитени.Одлично за работа, студирам, и патување.Спецификации 1 x големи главната преграда : 14.2" x 10.6" x 4.7"(H * L* W) На просторен ентериер дава многу простор за книги, notepads, папки, лични предмети, и повеќе. 2 x страна мрежа џебови одлична за вашиот чадор, шише за вода или било какви објекти.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката