• Новак
Играчка Складирање Кутија Простор Планета Деца Расклопна Складирање Сад за Расадник,Playroom Плакарот Домашна Организација,Големи

Играчка Складирање Кутија Простор Планета Деца Расклопна Складирање Сад за Расадник,Playroom Плакарот Домашна Организација,Големи

DEN 767.52
Производот е достапен

Достапност

Свитлива : Постои заградата во внатрешноста на перење кошница, и задебелена дното е постабилна и издржливи.Можете да изберете различни бои и дезени за да се олесни мешање и појавување со куќи од различни бои и дизајни.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката