• Новак
Соларен Панел powefull за USB Вентилатор USB Пумпа за Вода (20w)

Соларен Панел powefull за USB Вентилатор USB Пумпа за Вода (20w)

DEN 719.76
Производот е достапен

Достапност

435345. 20 W 5 V Полу Флексибилни Соларни Панел полнач за 5v USB Вентилатор usb пумпа за вода кој било usb опрема со од storge function Product Опис : Под стандард светлината на сонцето, толку посилно сонце, што е повисока температурата, толку е поголема излезна струја е. На соларен панел и фан е лесен во тежина, така што ќе може да го однесе насекаде лесно. Овој производ е погоден за активности на отворено, како што се кампување, пешачење, качување и риболов, и така натаму.Особено во жешките летни И Дома ventilationit е повеќе погодност за вас уживање за ладење ветер.уреди.Тоа¡s најдобар полнач за вас, кога имате отворено активности, како што се пешачење, кампување, риболов, и одење.Може да се стави тоа во вашата торба, вашиот автомобил, вашиот мотор, и така натаму, затоа што тоа е навистина практичноста и светлина.Верувам дека ќе сакаат и уживаат во тоа.Совети : Пакетот вклучува : Соларен панел полначот 20 W 1pcs со usb порта.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката