• Новак
Биро Организатор Слоевит Дизајн Голем Капацитет Козметички Организатор Кутија за Канцеларија Училница Дома(Мала Големина, Без Мрежа во Прав)

Биро Организатор Слоевит Дизајн Голем Капацитет Козметички Организатор Кутија за Канцеларија Училница Дома(Мала

DEN 527.76
Производот е достапен

Достапност

Изработени од АБС материјал, тоа е лесен, компактен и зазема малку простор, погоден за ставање на десктоп.Може да се користи на училницата десктоп, што се користи за чување на училиште материјали, стави пенкала, гуми и други мали канцелариски материјал.Продавница сите видови на расфрлани мали предмети во правилен и соодветен начин, не се плаши од губење на нив, чувајте ги чисти.Горниот и долниот оддел дизајн, голем капацитет, многу погодна за чување на мали објекти со цел и лесно да се најде.Широка примена опсег, може да се користи во различни места како што се канцеларија, спална соба, бања, дневна соба, итн.Функција : 1. Продавница сите видови на расфрлани мали предмети во правилен и соодветен начин, не се плаши од губење на нив, чувајте ги чисти.2. Горниот и долниот оддел дизајн, голем капацитет, многу погодна за чување на мали објекти со цел и лесно да се најде.3. Изработени од АБС материјал, тоа е лесен, компактен и зазема малку простор, погоден за ставање на десктоп.4. Може да се користи на училницата десктоп, што се користи за чување на училиште материјали, стави пенкала, гуми и други мали канцелариски материјал.5. Широка примена опсег, може да се користи во различни места како што се канцеларија, спална соба, бања, дневна соба, итн.Спецификација : Предмет Тип : Десктоп Складирање Box Material : ABSFunction : За Ставање Пенкала, Гуми и Други Мали Канцелариски Производ Големина : Прибл. 15.3 x 11 x 6.8 cm / 6.0 x 4.3 x 2.7 во(Рачни Мерења на локации, Може да Се Мали Грешки) Пакет Листа : 1 x Десктоп Складирање Box Note : Прирачник за мерења на локации, може да се мали грешки.

Декларирани спецификации

Item Type:
Desktop Storage Box
Material:
ABS
Function:
For Putting Pens, Erasers and Other Small Stationery
Product Size:
Approx. 15.3 x 11 x 6.8cm / 6.0 x 4.3 x 2.7in(Manual Measurement, There May Be Slight Errors)
Package List:
1 x Desktop Storage Box :
Manual measurement, there may be slight errors. :

Комплементите на стоката