• Новак
1/4 x 1-1/4 TorqueMaster Сина Ruspert Ѕвезда Вози Рамна Глава Ѕидани Завртки, Околу 100 Парчиња, Конкретни Завртки, ' Рѓа Отпор, Рамна Заврши Инсталацијата за Внатрешни работи & Надв

1/4 x 1-1/4 TorqueMaster Сина Ruspert Ѕвезда Вози Рамна Глава Ѕидани Завртки, Околу 100 Парчиња, Конкретни Завртки,

DEN 359.76
Производот е достапен

Достапност

Да се ИЗБЕГНЕ КАМЕРИ-НАДВОР : star-вози дизајн зголемува вртежен момент & намалува кам-излез, ја штити fastener & малку.РАМНА ГЛАВА : Кој countersinking nibs, овие ѕидани завртки има флеш инсталација во граѓа, кои се одлични за внатрешни работи или надворешноста употреба.SERRATED ТЕМИ : Serrated теми се сече на ѕидовите на пред-drilled дупка за лесна инсталација и силна одржи во секое време.СИНА RUSPERT СЛОЈ : Погоден за надворешно и третираат граѓа апликации, сина ruspert слој обезбедува супериорни ' рѓа отпор.ВОЗАЧОТ & ВЕЖБА МАЛКУ се ВКЛУЧЕНИ : соодветна возачот малку и карбид-падна ѕидот вежба малку се вклучени во секоја кутија на Torque Master завртки.Torque Master ѕидани завртки се дизајнирани со тешки ѕидани anchoring апликации во умот.Произведени со појачани легиран челик за максимална сила и обложени со Сина Ruspert слој за супериорен отпорност на корозија, Torque Master ѕидани завртки се погодни за двете ентериер и екстериер, како и за употреба во ACQ третираат граѓа.Ѕвездата вози елиминира кам-надвор, додека serrated теми помогне да се намали во текот на пред-drilled дупка за силна задржете.Соодветни возачот и вежба малку се вклучени во секоја кутија на Torque Master завртки.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

FAKEME Детали Четка Поставите 5 Различни Четка Големини Пластична Рачка Wet & Dry се Користи за Чистење на Моторот,Табла,Амблеми,Воланот,Внатрешни

DEN 1641.60

Одлично за мокра и сува употреба, овој мултифункција четка има за цел да се отстрани прашина, леб crumbs и д