• Новак
8 Начин Bi-Directional 5-2300 MHz Коаксијален Антенски Splitter за RG6 RG59 Coax Кабел Сателитски HDTV (8 Порти)

8 Начин Bi-Directional 5-2300 MHz Коаксијален Антенски Splitter за RG6 RG59 Coax Кабел Сателитски HDTV (8 Порти)

DEN 382.80
Производот е достапен

Достапност

5-2300 MHz 75 Ohm ТВ F Трупци, Bi-Directional.Прифаќа коаксијален 'F' Тип фитинзи.Епоксидна-запечатени врати-покрие анти-корозија позлата.Овозможува за неколку единици да бидат управувани од еден извор.Внатрешните плочки на табла за подобра сигурност/трајност.Надвор е времето отпорни дизајн за одржување на елементи надвор.Ова 2/ 3 / 4 / 6 / 8 - начин Сигнал Splitter дели на коаксијален видео сигнал од кабловска ТЕЛЕВИЗИЈА, антена или ВИДЕО за поврзување на различни уреди.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката