• Новак
XZJJZ 3D 4K Full HD 1080P PC Видео Канцеларија Проекторот за домашно Кино Театар Образование Конференција за Статистика PPT (Боја : K500, Големина : 345 * 261 * 92.5 мм)

XZJJZ 3D 4K Full HD 1080P PC Видео Канцеларија Проекторот за домашно Кино Театар Образование Конференција за Статистика

DEN 432.00
Производот е достапен

Достапност

Користење на 3 LCD дисплеј технологија, во споредба со DLP технологија, 3 LCD боја на светлината и да е повисок.Осветленост, Компатибилна со Бизнис 1.48~1.78 : 1● Screen size : 0.942~11.595 m (30"~300")● Светилка : 225 W, 10000 H (стандарден режим)/20000 H енергија (режим на заштеда)Корекција● Вертикална : ±30°(Авто+Manual),● Хоризонтална : ±15° (прирачник),● pincushion/барел корекција,● агол trapezoidinterface● Текст интерфејс : VGA влез*1/Видео*1/HD*2/Audio-in*1/USB-A● Излезен интерфејс : VGA излез*1/Аудио-out*1● Контрола интерфејс : RS232*1/RJ45/USB-Мачи спецификации● Слушалката : 10 Wx1● потрошувачка на Енергија : 310 W (стандард)/217 W (заштеда на енергија),

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката