• Новак
Lenergy Црна Фиока Копчиња Симпатична Raccoon Салон Копчиња Круг Кабинет Копчиња за Дете Соба Фиока Салон Гардероба Плакарот Шкафот 4Pcs 1.3x1.0 во

Lenergy Црна Фиока Копчиња Симпатична Raccoon Салон Копчиња Круг Кабинет Копчиња за Дете Соба Фиока Салон Гардероба

DEN 299.76
Производот е достапен

Достапност

завртка големина : 1.Изберете вашиот омилен стил да декорирате вашиот кабинети, која може да ви донесе големи изненадувања.Завртка големина : 1.Матирано ABS : Копчиња се изработени од АБС, со фина изработка, мат површина и многу мазна.Широк спектар на употреба : кристал копчиња се многу убави и издржливи, многу погодна за фиоки, кабинети, облекување маси, гардероби.Ние сме посветени на задоволството на клиентите.Овие копчиња може да биде совршено се користи за dressers, фиоки, плакари, кабинети, фиока за складирање, bookcases, nightstands, накит, кутии и повеќе.Овие копчиња се изработени од АБС и стакло, со мазна површина, меки линии, цврсти и трајни, не е лесно да се оштети, одлична изработка, не е лесно да се солза.Копчиња големина : 1.Пакување : 4 X фиока копчиња, 4 X долго завртки, 4 X кратки шрафови.По-продажбата на услугата : Ние сме посветени на обезбедување на клиенти со најдобар квалитет на производи и услуги.Само ударна дупка во позиција каде knob е да се инсталира, тогаш помине завртка преку задниот дел на авионот, и, конечно, да се стегне на тема успешно да ги инсталирате.Материјал : ABS.Ако имате било какви прашања, ние ќе се обезбеди 24-часовна онлајн услуга.Цврст и издржлив : надградена knob донесува бакар орев инкрустирани режим, што го прави инсталација многу цврста.Тие ги користат најпопуларните дизајни и се приклучи на повеќето модерни елементи.Ако нашите производи не може да ве задоволи 100% , ве молиме слободно контактирајте со нас, и ние ќе се врати и размена на нив безусловно.Нашите фиока копчиња имаат различни стилови за да изберете од.Тоа исто така може да се користи за да ги красат кујна, бања, дневна соба, студија, дом и канцеларија.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката