• Новак
Губење на Алатка за Сечење, Професионални коса тример конципирањето завршувањето на косата clipper електрични коса машина машина брада фризура керамички нож коси рач

Губење на Алатка за Сечење, Професионални коса тример конципирањето завршувањето на косата clipper електрични коса

DEN 1449.60
Производот е достапен

Достапност

Електрични Професионални Коса Clipper : косата clipper е дизајниран за мазна, брзо и прецизно кроење на сите типови на коса.Електричен коса clipper користи трајни висококвалитетни ножеви, не болеше главата, има висока цврстина и висока отпорност на абење.Долготрајна Енергија : На електрична коса clipper има вграден-во високо-квалитетни и безбедни литиум батерија, кој е моќен и издржливи.Тоа може да биде батерија или USB батерија, која може да се користи за долго време.Ова електрична коса clipper има удобен cordless ја користат опцијата.Едноставна И Практична настава : Ова е едноставна и практична коса clipper, стилски дизајн, стручни ниски-бучава полнење коса clipper, моќен мотор, ниски вибрации, ниско ниво на бучава дизајн, стабилни перформанси.Совршен Подарок за Коса Clipper : Направи голем личен подарок за човек во вашиот живот.На татко, сопруг, син и дечко ќе љубов оваа високо-квалитетни електрични коса clipper, погоден за секоја прилика. 100% Задоволство Гаранција : Ова коса clipper е погодна за професионални берберот продавници и домашни корисници.Нашите берберот ножици ќе донесе повеќе забава во вашиот живот.Ако не сте задоволни, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе бидеме во вашата услуга 24 часа!. 100 - 240 V Напон,50/60 Hz corded и cordless употреба на ножот на вредноста, пет прилагодувања,0.8-1. 8 mm машина главата ширина 42 mm ЕУ приклучокот за полнење стојат design2. 5 часа брзо полнење, работното време 180 минути 4 парчиња водич чешел,3/6/9/ 12 mm литиум јонска батерија 2200m Ah LCD дисплеј, преостанатите минути потсетување, полнење потсетување, ножот гориво потсетник производ големина 177 мм корисникот во шест јазици англиски мало box2 - години гаранција нови 100% продавачот е преполна, па ве молиме да don' t worry about штета.Продавачот не обезбеди лубрикант, бидејќи на авиокомпанијата ограничува течни транспорт.мојата продавница се повеќе коса тример , ве молиме да ја посетите мојата продавница.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

FAKEME Детали Четка Поставите 5 Различни Четка Големини Пластична Рачка Wet & Dry се Користи за Чистење на Моторот,Табла,Амблеми,Воланот,Внатрешни

DEN 1641.60

Одлично за мокра и сува употреба, овој мултифункција четка има за цел да се отстрани прашина, леб crumbs и д