• Новак
67-инчен Камера & Мобилен Телефон Tripod Застане, со можност да биде продолжен Таблета Hoder и Универзална Tripod Главата Планината, Компатибилен со iPhone & Таблет/Камера/Проек?

67-инчен Камера & Мобилен Телефон Tripod Застане, со можност да биде продолжен Таблета Hoder и Универзална Tripod

DEN 695.76
Производот е достапен

Достапност

28 инчи, широк таблета (вклучувајќи i Pad Мини/Воздух, Samsung galaxy tab модели, и повеќе) со лесен и безбеден за заклучување. 【Подобрена Стабилност】 : Мобилен телефон tripod со висок квалитет на алуминиум алуминиумски материјал, цврстата структура и не се лизга гумени дава исклучителни набитост за тешки работи.5 инчи телефони и 5-7.Одлично за разговор, гледање филмови и читање книги.28 инчи, широк таблета (вклучувајќи i Pad Мини/Воздух, Samsung galaxy tab модели, и повеќе) со лесен и безбеден за заклучување.3-Делови Дизајн : телефонот tripod е 3 секции дизајн и може да се прилагоди од 24 67 инчи висок.Се повлече од прилагодливи tripod и стегнете завртка за да го заклучите застане. 【Мулти-функционални Tripod】Телефон носител е совршен за Видео, Фотографија, You Tube, vlogging, во живо стриминг и Семеен Собир.8 инчи долго по пати, лесно да се носат anywhere Phone & Таблета Носителот : со можност да биде продолжен од 2,5 до 7.5 инчи телефони и 5-7.【Универзална Tripod Стојат】Стандард 1/4 инчи завртка (дијаметар 6 мм), На tripod за камерата се вклопуваат речиси сите Мини проектор, DLP проектор, Дигитална камера, веб камери,итн.5 инчи телефони и 5-7.Лесен и пренослив за складирање и патување.Преносни : телефонот tripod тежина околу 2 lb, 22. 【Висина Прилагодливи Видео tripod со 360 степени вртливата топката, можете да tilt вашиот телефон или таблет компјутер на секој агол, сакате за најдобри гледање.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката