• Новак
houyifeiqinhu Дрвени Гнездење Гнездо Кутија Птичји Кафез Куќа Мали Птици Син Тит Врен Птица Гнездо

houyifeiqinhu Дрвени Гнездење Гнездо Кутија Птичји Кафез Куќа Мали Птици Син Тит Врен Птица Гнездо

DEN 883.20
Производот е достапен

Достапност

❀На оваа лесно да се вклопи дрвени птица кутија е идеален за привлекување на сите видови на заеднички градина птици. ❀Тоа Функција 2,4 cm дијаметар влез дупка, и мал слетување костур на предната страна под влез дупка. ❀Оваа голема потрага градина птица кутија лесно може да се закачи на ѕид, ограда или дрво. ❀Може да се види на диви птици гнездо, расте и конечно го напушти гнездото. ❀Идеални за Мали Птици.Функција : 100% Сосема нов и висок квалитет на Оваа лесно да се вклопи дрвени птица кутија е идеален за привлекување на сите видови на заеднички градина птици Тоа Функција 2,4 cm дијаметар влез дупка, и мал слетување костур на предната страна под влез дупка.Оваа голема потрага градина птица кутија лесно може да се закачи на ѕид, ограда или дрвото може да се види на диви птици гнездо, расте и конечно го напушти гнездото Идеални за Мали Птици Спецификација : Материјал : Дрвени Големина : 8x16cm(Кол.x H) Количина : 1 Компјутер Забелешка : 1.Транзиција : 1cm=10мм=0.39 инчен 2.Ве молиме овозможи 0-3cm грешка поради прирачник за мерење.pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат. 3.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Ви благодариме!Нема Мало Пакет Пакетот вклучува : 1 x Pc Птица Гнездо.

Декларирани спецификации

Material:
Wooden
Size:
8x16cm(Dia.xH)
Quantity:
1 Pc
1.Transition:
1cm=10mm=0.39inch
2.Please allow 0-3cm error due to manual measurement. pls make sure you do not mind before you bid. :
3.Due to the difference between different monitors, the picture may not reflect the actual color of the item. Thank you! :
No Retail Package :
Package includes:
1 Pc x Bird Nest :

Комплементите на стоката