• Новак
Божиќ Месечината Drawstring Ранец, Торба Водоотпорен Салата Sackpack String Торба Лесен Спорт Јога Училишниот Ранец За Мажи, Жени, Девојки, Момчиња

Божиќ Месечината Drawstring Ранец, Торба Водоотпорен Салата Sackpack String Торба Лесен Спорт Јога Училишниот Ранец

DEN 456.00
Производот е достапен

Достапност

Производ Specifications Feature : Голем Капацитет, мала Тежина, Мал Волумен, Лесен за Складирање и Др.Голем Капацитет : Главни Салата Drawstring Ранец За Задржете Облека, Чевли, Крпа, Шише За Вода, Топка Или Дневни Материјали, Итн.34 lb Тежина Само.Било Прашање Само Се Чувствува Слободно Да Контактирате Со Нас И Ние Сме Тука За Вас 24/7.Гаранција За Враќање На Парите : Ако Не Сте Задоволни Со Нашата Drawstring Торба, Ние Нудиме 30-Ден Се Врати И Гаранција За Парите Назад И 1-Годишна Замена На Неисправни Предмети.Можеби Сте Туристички,Спортски Љубовник.Можеби Само Некој Студент Или Канцелариски Работник.Нашите Drawstring Ранец Ќе Ви Даде Совршен Одговор.Исто Така, Таа Е Погодна Да Се Гледаме Како Подарок За Вашето Семејство Или Пријател Или Колега.Повеќенаменски : Лесни, Мали И Удобно, Нашите Gymsack Се Унисекс И Одговара За Повеќе Активности, Вклучувајќи Пливање, Пешачење, Кампување, Ден Патувања, Спортските Практики, Преку Ноќ Останува, Патување, Одмор, Јога, Трчање, Џогирање, Шопинг, Салата Спортски Или Училиште Јп Лекција И Други Деца Отворено Настани.Направени Од Издржлив И Цврсти Материјали, Не Е Лесно Да Се Биде Изгребани Или Раскинат.Унисекс Sackpack Има Направено Со Висока Густина Ткаенина, Дебела И Доволно Силни!Со Прилагодливи Широка И Удобна Drawstring Рамо Ремени, Лесно Да Се Опуштиме И Да Се Приспособат.Ова Е Последната Drawstring Ранец што Некогаш Ќе Треба!Туристички Ранец Е Голем Дар За Секого.Приближно Димензии : 36x43cm (14"L X 17"W)Тежина : 3 Oz Material : Водоотпорен Polyester Drawstring Затворање Дизајн Е Голема И Погодност, Само се Повлече Конците На Двата Краја, Тогаш Тоа се Затвора.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката