• Новак
Рерната Mitts и Тенџере Носители на Групи на 4 Парчиња,Автомобил Резервни Делови на Авто Возило Детали Додатоци,Отпорни на Топлина Рерна Ракавици 2 Топла Влошки Не се ?

Рерната Mitts и Тенџере Носители на Групи на 4 Парчиња,Автомобил Резервни Делови на Авто Возило Детали Додатоци,Отпорни

DEN 1317.60
Производот е достапен

Достапност

Кога празници дојде, кога ќе се симне работат секој ден, и кога сте слободни за време на викендите, ве молиме покажете плочи од дома-затоплување на храна за вашата сопруга, сопруг, родители и деца.Нашата фурна mitts и тенџере носители сетови да додадете семејство страст во вашиот живот.Готвење време успешно да се здобијат со срцата на вашиот сакан семејство.Нашата 4-парче сет вклучува пар на изолирани кујна, фурна ракавици (7.2 x 11 инчи-18.5 x 28 см); две тенџере капак влошки (8 x 8 инчи-20.5 x 20.5 cm), со еден џеб и еден без џеб.Големина одговара на било раце.Боја и Модел-Скејтборд Со Момче Нозете Во Патики И Фармерки,Фурна Mitts и Тенџере Носители на Групи на 4 Парчиња,Отпорни на Топлина Рерна Ракавици 2 Топла Влошки Не се Лизга Површина Безбедно за Кујната Готвење СКАРА за Печење.На топлинско-изолациски ракавици се изработени од високо квалитетни материјали, таписерии изработка, дебела и трајни, анти-scald и топлинско-изолациски.Внатрешните и надворешните слоеви се направени од водоотпорен материјал, кој е полесно да се чисти.Таа е погодна за откривање на капакот во кујна, микробранова печка, фурна јадења и отворено бразилецот, итн.Тенџере носители може да се користи на вашиот контра,трпезариска маса и работна маса, како топлина подлога, држи топло-јадења.На страна lanyard дизајн е погодно за бесење и чување.Ќе треба да се молам својот татко и мајка-во-закон, и вашите деца е дедото и бабата.Нашите производи се во совршена подароци.Таа е погодна за внатрешна и надворешна кујна за готвење, рерна храна, и двор скара.Тоа е идеален подарок да љубовник, девојка, момче или пријатели кои сакаат готвење и печење.Тоа е исто така многу топло одмор или роденден подарок.Ако не сте задоволни со нашите производи, ние и ветуваме да се даде враќање на парите или замена.Ако имате било какви прашања, ве молиме да ги споделите со нас.Ние ќе се обидеме да ви даде задоволителен одговор.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката