• Новак
Luojlput Крава главата вратата виси знак дома декорација спална соба вратата, виси, погодна за внатрешна или надворешна употреба креативен подарок за housewarming или на сва

Luojlput Крава главата вратата виси знак дома декорација спална соба вратата, виси, погодна за внатрешна или надворешна

DEN 245.52
Производот е достапен

Достапност

Декоративни Пред Вратата Закачалка : рустикален добредојдовте знак, може да се користат за декорација на вашата врата / entryway и ги поздравам вашите гости.PREFINISHED ДЕКОРАЦИЈА : дрвени добредојдовте знак е пре-готови, тоа доаѓа со рустик лента за да ви помогне да го користите овој добредојдовте знак да ги красат секое место што сакате во секое време.ШИРОКА ПРИМЕНА : Нашата врата декорација е голем украс на влезната врата и ѕидот на вашиот дом.Прекрасен подарок идеја за housewarming или свадба подарок.ПРЕМИУМ МАТЕРИЈАЛ - рустикален вратата декорација е направен од висок квалитет на МДФ дрво, и има мазна површина и стилски изглед.Тоа не избледуваат да биде погодна за внатрешна или надворешна употреба.Парична КАЗНА ИЗРАБОТКА : пред вратата закачалка мерки околу 11.8 x 11.4 инчи и карактеристики на писмо Добредојдени, и, исто така, се карактеризира со бивол лак и faux растенијата да го украсите вашиот дом dÃcor година.Производ description:Characteristics : дрвена врата виси знак е погодна за пред врата, тремот, надворешен ѕид, патио или соба декорација.Широко се користи во селски декорација.Совршен украс за домот, кафуле, ресторан, канцеларија, итн.Име : Пред Вратата Добредојдовте Sign Material : дрво.Големина : околу 11.8 x 11.4 инчи.Тежина : околу 5.64 оз.Белешки : Поради светлосни ефекти и снимање агли, бојата на објектот и тоа прикажано на сликата може да има една багра.Поради рачни мерења на локации, може да има толеранција во големината на производот.Пакување Листа : Добредојдовте Знак*1.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

FAKEME Детали Четка Поставите 5 Различни Четка Големини Пластична Рачка Wet & Dry се Користи за Чистење на Моторот,Табла,Амблеми,Воланот,Внатрешни

DEN 1641.60

Одлично за мокра и сува употреба, овој мултифункција четка има за цел да се отстрани прашина, леб crumbs и д