• Новак
Облека Решетката 2 Начин Коса Оружје Облека Црна Прилагодлива Висина 72 Мало

Облека Решетката 2 Начин Коса Оружје Облека Црна Прилагодлива Висина 72 Мало

DEN 1814.40
Производот е достапен

Достапност

48"-72" Висока (прилагодливи во 3" Зголемувања).Грб 18" Долго.База 12" x 15".Црна Мат Со Хром Акценти.Вкупниот мерење, од една страна на преградата е 33.5".Прикажување на сите на вашите производи, со нашите Црна 2-Начин Облека Полици со Коса Arms.By создавање водопад ефект, корисниците ќе бидат во можност да ги видите сите достапни стока наоѓа на коса рака решетката.Во црна заврши, овие 2-начин облека полици ќе одговара на било какви продавница тела во вашата продавница.Кој притисни копчиња за лесно прилагодување на оружје од 48" 72" висока во 3" постепено, нашите две-начин облека полици зголеми подот, ќе ви овозможи да ги прикажете вашите производи, точно како што сакате тоа да се појави на екранот, и да додадете шик, стилски елемент на вашиот салон на подот.Тие работат одлично во мали бутици и во голем изложбените салони.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката