• Новак
MKKEL Мебел Нозе - Троседот Нозе, Светлина Луксузни Метални Нозе, Кафе на Маса Нозе, Тв Кабинет Нозе, Конус Нозе, оков за Мебел Додатоци, Црна, 10 см, 12 см, 15 см, 18 см, 20 см

MKKEL Мебел Нозе - Троседот Нозе, Светлина Луксузни Метални Нозе, Кафе на Маса Нозе, Тв Кабинет Нозе, Конус Нозе,

DEN 2347.20
Производот е достапен

Достапност

На мебел нозе се изработени од дебел парична казна железо, која е стабилна во товарот.Гума перница на дното на мебел нозе може да се заштити подот, и молчи и не се лизга.Површината на мебел нозе е electroplated, кој е водоотпорен и rustproof, и не е лесно да ги кородираат.Ние презентирани целосен сет на инсталација на додатоци за да ви помогне брзо да ја завршите инсталацијата.Погоден за DIY мебел производство, одржување и замена на софи, кафе маси, бања кабинети, ТВ кабинети и чување на контејнери.Производ Details Name : Железо мебел feet Colour : Black Size : 10 cm, 12 см, 15 см, 18 см, 20 cm Package Содржина : 4pcs x мебел legs16pcs x монтажа screwsfeature : Мебел нозе се најдобриот избор за DIY мебел, кабинети, кујни, мебел, канцеларии, полици итн.Тоа може да донесе олеснување во вашиот живот, а исто така може да се заштити и да декорирате вашиот мебел.Издржлив, лесен за инсталација и убава.Издржливи материјали може да се користи за долго време.Вклучувајќи и поврзување на завртки.белешки : 1) боја на различни монитори можат да бидат различни, ве молиме да се разбере.2) Поради прирачник за мерење, ве молиме оставете порака за грешка од 1-2mm, ве молиме бидете сигурни дека ќе не ми пречи пред наддавање.3) Ако имате било какви проблеми со квалитетот, ве молиме да бидат слободни да контакт.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката