• Новак
Проектор LED Ореол Фарови за 1998 1999 2000 2001 Акура Интегра, светилки drl Висока Ниска Зрак, НИКСОН ТЕРЕНСКИ Главата Светла Собранието Chrome за Домување / Заоблачено Леќа, Пар

Проектор LED Ореол Фарови за 1998 1999 2000 2001 Акура Интегра, светилки drl Висока Ниска Зрак, НИКСОН ТЕРЕНСКИ

DEN 2783.76
Производот е достапен

Достапност

Директни Топ-на.Фарови имаат добро извршување на точни проекција зрак на владата кои се подобри видливоста. 2001 Акура Интегра. Нашите фарови се направени од висок интензитет Одделение ABS пластика кои ги исполнуваат или надминуваат строги ОЕМ барања.Доаѓа со Пар на Фарови.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

FAKEME Детали Четка Поставите 5 Различни Четка Големини Пластична Рачка Wet & Dry се Користи за Чистење на Моторот,Табла,Амблеми,Воланот,Внатрешни

DEN 1641.60

Одлично за мокра и сува употреба, овој мултифункција четка има за цел да се отстрани прашина, леб crumbs и д