• Новак
Кујнски Мијалник Тапа Абсорбента Мат,Тапа Поздравниот Catcher Wrapround Потоне Поздравниот Стража,Микрофибер Крпа Јадење Сушење мат,Вода Капе Catcher,Потоне Заштитници за Ку

Кујнски Мијалник Тапа Абсорбента Мат,Тапа Поздравниот Catcher Wrapround Потоне Поздравниот Стража,Микрофибер Крпа

DEN 191.76
Производот е достапен

Достапност

Двојно Двострано Циклус Ткаенини : мекото крзно бамбус ткаенина врвот + микрофибер крпа дното.Идеално Решение на Прскање Вода : најдобар начин да се задржи водата дамки од добивање на вашиот нерѓосувачки челик потоне од славина.Совршено да се Вклопи во вашиот Тапа База : 17" x 5.3" x 0.25", Ø2.50 Дијаметар Тапа Дупка.Многу Подебели : ажурирано 4mm супер абсорбента сунѓерот јадро.Широк спектар на апликации : совршен за потоне славина на кујната, кафе, бар, ресторан, бања и RV.тапа поздравниот catcher потоне поздравниот guard вода абсорбента мат јадење сушење мат сушење мат кујна контра потоне заштитници кујнски мијалник.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката