• Новак
Riiai 10 Пејџери Ресторан Безжична Повикувајќи Систем, Опсег Пејџер Систем, 3 Прашува Начини за Ресторан/кафуле/Продавница

Riiai 10 Пејџери Ресторан Безжична Повикувајќи Систем, Опсег Пејџер Систем, 3 Прашува Начини за Ресторан/кафуле/Продавница

DEN 1591.20
Производот е достапен

Достапност

Нашите пејџер систем се користи во рестораните кои бараат нивните гости да нарачате нивната храна и да ги преземат седиштето додека тие чекаат за нивните храна; Со нашиот систем ќе може да им обезбеди на вашите гости со пејџер и повикај ги назад кога тие се потребни.На добивка од бакарна жица антена достигне стабилна сигнал, додека проширување на сигнал опсег;изградена во професионални пејџер чип прави работи растојание е за 1000m или 3280ft во отворен простор.Се земе од транспарентна пластика маска во предниот дел на приемникот со турка од долниот дел, а потоа да се стави број на хартија во вдлабнати хартија слот; конечно, да се стави задниот капак.Ако сте загрижени за пејџер изгубени можете да поставите логото како да ме земат на рецепција кога Вибрации/зуењето/блиц за потсетување, тоа е лесно за клиенти за да ја видите.Вибрации или Ѕвончето или Вибрации+Ѕвончето; секој режим е придружено со LED трепка; Можете да го поставите на пејџер да вибрира само без бип.Безжична црква расадник paging (пејџер) системи се сигурен начин за да им помогне на секој му се поклонуваат храмот; црква расадник paging (пејџер) систем може да бидат сигурни дека за да се подобрат вашите цркви слика;Родителите може да се чувствуваат сигурни дека ако тие се потребни во наставата.Ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате ако имате било какви прашања и ние ќе ви одговори ПОБРЗО да понуди најдобро решение.Спецификација : Pager Frequency : 433.92 MHz Receive чувствителност : -107d Bm Decoder P : Учење код (СУМ)Режим на струја : 10m AWorking струја : 75m A (вибрации)Моќност : Вграден-во 360m Ah литиум battery Charging напон : DC 5 VSize : 100 x 50 x 11mm / 3.9 x 1.9 x 0.4 in Weight : 40g / 0.09 lb Keypad повик button Frequency : 433.92 MHz Standby струја : 24m ATransmit струја : 100m AWorking напон : DC 5 V/4А-моќ adapter Adapter : AC 100-240 V 50/60 Hz Size : 190 x 130 x 32-милиметри / 7.4 x 5.1 x 1.3 in Weight : 570g / 1.3 lb Пакет Including1 x Тастатурата transmitter10 x Pagers1 x Моќ adaptor1 x Antenna1 x англиски јазик прирачник.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката