• Новак
FAKEME Детали Четка Поставите 5 Различни Четка Големини Пластична Рачка Wet & Dry се Користи за Чистење на Моторот,Табла,Амблеми,Воланот,Внатрешни работи,Воздухот се Проп

FAKEME Детали Четка Поставите 5 Различни Четка Големини Пластична Рачка Wet & Dry се Користи за Чистење на Моторот,Табла,Амблеми,Воланот,Внатрешни

DEN 1641.60
Производот е достапен

Достапност

Одлично за мокра и сува употреба, овој мулти-функција четка има за цел да се отстрани прашина, леб crumbs и други мали предмети од вашиот тркала, отворите за вентилација, трим, седиште пукнатини и , се направи вашиот сакан автомобил целосно уреден и чист од внатре кон надвор.Овој автомобил детали за полнење е најдобро за чистење алатка.За Автомобили, Камиони, Мотоцикли, Велосипеди, RVs, Чамци, Тркала, гуми, Венчиња, Краци, Скари, Моторот Заливи, Издувните Совети, Браници, внатрешно , подвозјето, Отвори, и многу повеќе. 2" долго влакната совршена должина за постигнување во длабока повлечи ореви и tigh.Без Метални Делови Долго Влакната : Нема шанса на marring или гребење вашата деликатна тркала.Го прави тоа најбезбедните детали четка за вашето возило.Опис : - Без Метални Делови и Долго Влакната : Нема шанса на marring или гребење вашата деликатна тркала.Го прави тоа најбезбедните детали четка за вашето возило - 2" долго влакната совршена должина за постигнување во длабока повлечи ореви и tigh - За Автомобили, Камиони, Мотоцикли, Велосипеди, RVs, Чамци, Тркала, гуми, Венчиња, Краци, Скари, Моторот Заливи, Издувните Совети, Браници, внатрешно , подвозјето, Отвори, и многу повеќе - Одлично за мокра и сува употреба, овој мулти-функција четка има за цел да се отстрани прашина, леб crumbs и други мали предмети од вашиот тркала, отворите за вентилација, трим, седиштето пукнатини и , се направи вашиот сакан автомобил целосно уреден и чист од внатре кон надвор - Овој автомобил детали за полнење е најдобро за чистење tool Specification : - Тежина : 200g - Материјал : ПП - XS : 205x20mm / 8.07 x 0.79 инчен - S : 220x25mm/8.66 x - M : 225x30mm/8.86 x 1. - L : 230x35mm/ 9.06 x 1.38 инчен - XL : 240x40mm/ 9.45 x 1.57 inch Package Вклучува : 1x Детали Четка Set Your задоволство е наш приоритет.Па ние ќе ја испорача највисоката квалитет на производи и услуги за задоволување на вашето задоволство.

Декларирани спецификации

- Weight:
200g
- Material:
PP
- XS:
205x20mm / 8.07 x 0.79 inch
- S:
220x25mm/8.66x
- M:
225x30mm/8.86x 1.
- L:
230x35mm/ 9.06x 1.38 inch
- XL:
240x40mm/ 9.45x 1.57 inch
Package Includes:
1x Detailing Brush Set :
Your satisfaction is our priority. So we would deliver the highest quality products and services to meet your satisfaction. :

Комплементите на стоката