• Новак
Vlone Бебе Ќебиња Една Големина Бебе Удобност Ќебе, Бебе Двојно Ќебе

Vlone Бебе Ќебиња Една Големина Бебе Удобност Ќебе, Бебе Двојно Ќебе

DEN 719.76
Производот е достапен

Достапност

Удобно И Забавно!Задржи Вашето Бебе Топло Цело Време, Исто Како и Во Мајката Раце, Тие Ќе се Чувствуваат Безбедно И Сигурно.Тоа Ќе Ви Донесе Слатка Компанија За Вашето Бебе И Се Чувствуваат Сигурни Кога Тие Почнуваат Да Се Развиваат Независно.Сува Тоа Со Ниска Топлина.Тоа Има Карактеристики На Анти Навремено, Анти Исчезнува И Не Падне, И Е Погодна За Сите Сезони.Машина За Миење Со Ладна Вода Со Слична Боја.Уживајте Во Мека На Допир, Погоден За Момчиња, Девојки, Новороденчињата, Доенчињата И Децата.Тоа Ќе Ви Донесе Слатка Компанија За Вашето Бебе И Се Чувствуваат Сигурни Кога Тие Почнуваат Да Се Развиваат Независно.Производ Перформанси : Супер Меки Кадифен Материјал Не Е Само Супер Меки И Удобни, Но Исто Така Светлина Во Тежина.Дизајн Опис : Еден Двострано Целосна Ширина Печатење.Димензии : 30 Х 40 Инчи.Забелешка : Ве Молиме Овозможи Разликите Во Големината И Бојата На Кожата.Производ Перформанси.Одличен Подарок За Вашето Бебе, Внук, Внука, Внук Или Внука!Или Возрасни, Исто Така Може Да Го Користите Како Голема Одлука Да Ги Покријат Своите Нозе Во Софи, Куќи, Автомобили Или Канцеларии.Многу Погодна За Деца, Навремено Отпорни И Лесен.Сува Брзо По Сушењето, Без Пеглање Или Скапи Средства За Чистење!.Единствена Кадифен Цвет Сечење Текстура Форма На Грбот Може Да Им Обезбеди На Вашите Малку Момче Со Допир И Сензорни Искуства.Не Железо Или Кајгана.Инструкции За Перење : Машина За Миење, Брзо Сушење, Лесно Се Грижи, Трајни, Не Се Користи Кајгана, Избегне Директна Греење.Дизајн Опис : Еден Двострано Целосна Ширина Печатење Материјал Опис : Ова Бебе Ќебе Е Направен Од Високо-Квалитет На Кадифен Полиестер Ткаенини, Мека, Дише И Слободни Од Штетни Супстанци.Уживајте Во Мека На Допир, Погоден За Момчиња, Девојки, Новороденчињата, Доенчињата И Децата. [Перење Инструкции : Омекнувач Може Да Се Додаде Вода За Да Се Направи Ќебе Мека.Одличен Подарок За Вашето Бебе, Внук, Внука, Внук Или Внука!Или Возрасни, Исто Така Може Да Го Користите Како Голема Одлука Да Ги Покријат Своите Нозе Во Софи, Куќи, Автомобили Или Канцеларии.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката