• Новак
Ciara () Eau De Келн Спреј За Жените, 2.3 Унца

Ciara () Eau De Келн Спреј За Жените, 2.3 Унца

DEN 385.20
Производот е достапен

Достапност

Gleeful & среќен бриз.Цветни бран на јасмин. 100% јачина.Пакетот димензија на производот е 6.4 cm L x 6.4 cm W x 14cm H.Ciara беше презентиран во 1973 година, во gleeful и среќен ветре на бергамот, лимон и neroli на почетокот.На цветни бран на јасмин, ирис, palisander и ylang-ylang форма на срце, додека база белешки вклучуваат темјан, смирна, малина, сандаловина, пачули, cedar, кожа, мошус, opoponax и ванила.Ова издание беше претставен како 100% јачина. 80% 200% силата се испорачува истата година.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката