• Новак
Шарени Аутизам Свеста Drawstring Ранец, Торба Водоотпорен Салата Sackpack String Торба Лесен Спорт Јога Училишниот Ранец За Мажи, Жени, Девојки, Момчиња

Шарени Аутизам Свеста Drawstring Ранец, Торба Водоотпорен Салата Sackpack String Торба Лесен Спорт Јога Училишниот

DEN 1303.20
Производот е достапен

Достапност

Димензии : 16.Ви Даде Совршен Класификација За Мали Предмети Како Телефон, Копчиња, Лични Карти Итн.Можеби Сте Туристички,Спортски Љубовник.Повеќенаменски : Лесни, Мали И Удобно, Нашите Gymsack Се Унисекс И Одговара За Повеќе Активности, Вклучувајќи Пливање, Пешачење, Кампување, Ден Патувања, Спортските Практики, Преку Ноќ Останува, Патување, Одмор, Јога, Трчање, Џогирање, Шопинг, Салата Спортски Или Училиште Јп Лекција И Други Деца Отворено Настани.Нашите Drawstring Ранец Ќе Ви Даде Совршен Одговор.Приближно Димензии : 36x43cm (14"L X 17"W)Тежина : 3 Oz Material : Водоотпорен Polyester Drawstring Затворање Дизајн Е Голема И Погодност, Само се Повлече Конците На Двата Краја, Тогаш Тоа се Затвора.Нашите Drawstring Салата Кеси Се Здрав И Лесен, Оптимална За Која Било Внатрешна Или Надворешна Активности. Моден Drawstring Backpack The Лесни Drawstring Ранец Со Стилски Изгледаат Одлично За Ден-За-Ден Употреба Или Салата.Направени Од Издржлив И Цврсти Материјали, Не Е Лесно Да Се Биде Изгребани Или Раскинат.2 инчен / 43 X 36cm (H X W).Ова Е Последната Drawstring Ранец што Некогаш Ќе Треба!Туристички Ранец Е Голем Дар За Секого.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката