• Новак
adidas МЛС унисекс-возрасни Млс Sp17 Фан Носат Центар Логото Шамија W/Fringe

adidas МЛС унисекс-возрасни Млс Sp17 Фан Носат Центар Логото Шамија W/Fringe

DEN 695.28
Производот е достапен

Достапност

100% Акрил.Увезени.Примарна страна : тим име & тим логото со шари модел се вградени.Средно страна : преголеми сплит тим логото со шари модел се вградени & тим во логото center.By adidas, официјалниот снабдувач на опрема на МЛС.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката