• Новак
Жените Моден Зимски Везови Јавањето Чизми Плоштадот Пета Чизми Секојдневен Топло Средината Потпетици Средината Цевка Чизми Чевли За Надворешна Кампување Пешачењ

Жените Моден Зимски Везови Јавањето Чизми Плоштадот Пета Чизми Секојдневен Топло Средината Потпетици Средината

DEN 1980.00
Производот е достапен

Достапност

06"Size : 37 US : 6 UK : 4 EU : 37 Length : 23.04"Size : 42 US : 9 UK : 7 EU : 40. Чувајте ги вашите autumntime ансамбли лесно-стил кога ќе се лизга на овие лесни Чевли дизајнирани со лиен footbed и не се лизга на зафат за максимална поддршка и утеха.Направени со кожата пријателски материјал, СТП, ова Чевли е супер лесни, издржливи и флексибилни, обезбедување комотно и опуштено чевли носи искуство.Направи да одиме повеќе постојано & стојат со часови, без било вирус или нерамнотежа.84"Size : 41 US : 8.5 EU : 39 Length : 25cm/9.5 Length : 26cm/10.25"Size : 38 US : 6.5 EU : 41 Length : 26.24"Size : 43 US : 9.5 UK : 3 EU : 35 Length : 22.✦✦【Се ЗАДРЖИ ТОПЛО】 : ракавици се наредени со мека кожа за да ги задржи нозете топло на снежните денови.45"Size : 39 US : 7 UK : 5 EU : 38 Length : 24. ✦✦【ЗАБЕЛЕШКА】 : Големината Марка На чевли Е Азија Големина на Број.Погоден за носење и одење за долго време.Овој висок квалитет на жените говорница ќе ви донесе топло и удобно зима.Лесен, не се лизга, голем шок апсорпција ѓон.5 Length : 24cm/9.На горниот дел од жените се подигне се направени од издржлив windproof горниот дел, кој е удобно и може да ги задржи нозете топли и суви дури и во ладно време.Анти пропадна перформанси и анти-судир пети капа значително подобрување на безбедноста.65"Size : 40 US : 7.86"Size : 36 US : 5.Дури и Притисок Дистрибуција : Нашите три - лак - поддршка дизајн го прави сигурни дека вашата тежина е рамномерно распоредени низ прсти, лак и топката на нозете на сите времиња.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката