• Новак
TYUXINSD Погодност Фитнес Мобилен Телефон Рака Торба Спортски Телефон Рака Покрие Зглоб Торба Машки Рака Торба Женски Рака Покрие Утро се Кандидира Трајни (Боја : G, Гол

TYUXINSD Погодност Фитнес Мобилен Телефон Рака Торба Спортски Телефон Рака Покрие Зглоб Торба Машки Рака Торба

DEN 640.80
Производот е достапен

Достапност

5 cm, 18cm × 9cm Product боја : слика color Style : Sports Closed начин : zipper Shape : vertical Prevent кинење : На armband има силна одликување, кое што спречува кинење за време на напорни вежби.Висок квалитет на патент, мазен и лесен за користење, двојно трајни патент дизајн е полесно да се користи.▲Ве молиме имајте во предвид : ☆ 1.Музика мобилен телефон рака торба, за професионални спортски дизајн, независни главниот торба и под-торба дизајн, објект за сортирање.Ние го цениме вашиот охрабрување. Ако ви препознаваат нашите производи, ве молиме не заборавајте да го напушти пет ѕвездички. Ако не сте задоволни со нашите производи или има и други прашања, ве молиме да ги споделите со нас што е можно побрзо и ние ќе ви одговори во рок од 24 часа.Ергономски дизајн, не е лесно да се падне, добра вентилација, повеќе uses Product материјал : полиестер fabric Product карактеристики : светлина, удобно, breathable Suitable за публиката : трчање, фитнес, cycling Suitable модел : 16cm × 8.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката