• Новак
Виткање Чување на Кутии,Расклопна Ткаенина Складирање Коцки Организатор со Рачки за Дома,Канцеларии,Спална соба, Дневна соба

Виткање Чување на Кутии,Расклопна Ткаенина Складирање Коцки Организатор со Рачки за Дома,Канцеларии,Спална соба,

DEN 516.00
Производот е достапен

Достапност

Лесен и удобен:Оваа расклопна складирање кутија е многу погодна да се пласира во плакарот или полица за да ги зачувувате и организирате предмети, правење на вашиот средина повеќе чисто и уредно.Широко се користи:Оваа складирање кутија е практичен и разноврсна, и може да се користи за чување на книги, играчки, облека, крпи.Ние ќе се вратам на вас како е можно поскоро.Уникатен Дизајн:виткање чување на кутии имаат картон страни и се отстранува и дното да се даде форма и додадете структура, додека сеуште овозможувајќи им на кутии за да се свитка стан, кога не е во употреба.Постојат рачки на двете страни за практично ракување на чување на кутии.[Применливи Сценарија]Овој складирање кутија е практичен и разноврсна, и може да се користи за чување на книги, играчки, облека, крпи. [Материјал ]Трајни СТП + Висок Квалитет на Платно[Производ Перформанси]1. На рачки на двете страни се погодни за спроведување на складирање кутија.Материјал:На количка за складирање кутија е направен од висок квалитет на СТП кожа и платно ткаенини, цврсти и издржливи.Големина:10.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката