• Новак
MKJLSD Ѓубре Лименки,Виси корпата за Ѓубре за Кујната Кабинет Вратата, Мал, Компактен Ѓубре Може да се додадат на Кабинет Вратата на Кујната Фиока Спалната соба Dorm Соб?

MKJLSD Ѓубре Лименки,Виси корпата за Ѓубре за Кујната Кабинет Вратата, Мал, Компактен Ѓубре Може да се додадат

DEN 736.80
Производот е достапен

Достапност

▲Повеќе намени : Виси корпата за Ѓубре Може да Се Користи во Кујна, Спална соба, Купатило, Тоалет, Автомобили, Итн. ▲Лесно да се Инсталира : Само да го Прикачите Виси корпата за Ѓубре да Било Кабинет Фиоките или Вратите.Дебелината на Вратата Треба да Биде Помалку Од 3 Cm. ▲Мора да Имаат за Кујна : Само приложување на Компактен Виси корпата за Ѓубре да Било Кабинет Фиоките или Вратите.Кога Ќе Готвење, Вие Не Треба да се отвораат и Затвораат Кабинет Вратата Постојано со Твоите Влажни Раце. ▲Информација За Производот : Size13.2 Cmx21.2 Cmx25.2 Cm,13.2 Cmx32.5 Cmx25.2 Cm,Бела Боја. ▲Висок Квалитет : што Виси Ѓубре Може да е Направен од Не-Токсични и Невкусна Високо-Одделение Еколошки Материјали за да се Заштити Вашата.Вашето Задоволство е Наша Најголема Извршување.Ако Имате Било какви Прашања, ве Молиме Слободно Контактирајте со Нас, Ние Ќе ви Одговори во Рок од 24 Часа.Спецификации : Име : Виси Ѓубре Can Material : Материјал Pp Capacity : 6 LColor : White Dimension : 13.2 Cmx21.2 Cmx25.2 Cm,13.2 Cmx32.5 Cmx25.2 Cm Note : ве Молиме Не Користете Посочи или Остар Tools да се Отвори Пакетот и Далеку од Остар Зашилен Работа.Ние Се Рачно Мерење, Не Може да Биде Грешка на 1-3 Cm, ве Молиме да Преовладуваат во Вид.Ги Чисти Редовно со Сува Крпа за да се Задржи Сјајна.Бојата Може да Има Грешки Поради Светлина.Времето за испорака е Обично 15-25 Дена.Ако Не Сте го Добиле купениот Производ во Рок од 30 Дена, ве Молиме Контактирајте со Нас во Времето, Ние Ќе се Обидеме Нашите да се Реши Тоа за Вас.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката